ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА Футбольна ШКОЛА МАУП​​

Ми робимо футбольні тренування для дітей такими, що розвивають ці важливі аспекти, які допоможуть їм протягом усього життя.

Про нас

Футбольні тренування мають багато корисних аспектів для вашої дитини, яка відвідує наші курси. Навчання дітей футболу забезпечує розвиваюче середовище в усіх напрямках. Це не тільки футбольні навички, а й цінні фізичні, розумові і комунікативні здібності, які розвиваються завдяки взаємодії з іншими дітьми в безпечній та позитивній атмосфері.

У нашому клубі використовується сучасна методика, запозичена у провідних дитячих футбольних шкіл Європи, що істотно перевершує класичну методику минулих років.

Методи навчання спрямовані на практичне застосування тактичних, розумових і фізичних дисциплін. Наші тренери навчать стриманості, контролю і точності, які принесуть користь вашій дитині не тільки на полі, але й у житті.

Розклад

Пробне тренування у групі – безкоштовне!

Пн, Ср, Пт

  • Футбол
    Старша група 11-15 років

    -

Вт, Чт, Сб

галерея

Контакти

Наша школа знаходиться на території Міжрегіональної Академії управління персоналом (Київ, вул. Фрометівська, 2, корпус №6), найближча станція метро Деміївська.

Футбол: 093-931-81-81 teammustwin@gmail.co